Maak kennis
met ons team

Het ISO wordt draaiende gehouden door een fulltime bestuur, bestaande uit vijf studenten uit het hoger onderwijs die zich een jaar lang inzetten voor de belangen van hun leeftijdsgenoten. Dit bestuur wordt ondersteund door een team van student-beleidsmedewerkers die over meerdere jaren heen expertise opbouwen in hun portefeuilles.
Wilt u zelf kennis maken met het bestuur? Neem contact op met een van de bestuursleden om een afspraak te maken.

Bestuur 2021 - 2022

Medewerkers

zwemmer@iso.nl

Teun Zwemmer

Internationalisering
European Student Union

tielbeke@iso.nl

Fleur Tielbeke

Toegankelijkheid
Studeren met een
ondersteuningsbehoefte

teunissen@iso.nl

Jamie Teunissen

Medezeggenschap
Inhoudelijk

vandam@iso.nl

Frouke van Dam

Communicatie
Interne zaken

verbree@iso.nl

Jasper Verbree

Bekostiging
Begrotingscyclus overheid
Studentfinanciën

verboom@iso.nl

Johannes Verboom

Professionalisering
Medezeggenschap

lemmens@iso.nl

Devin Lemmens

Zorgverzekering
Welzijnsfonds

vanthoff@iso.nl

Sophie van 't Hoff

Docentkwaliteit
Digitalisering
Onderzoek

ruijfrok@iso.nl

Nina Ruijfrok

Studentenwelzijn
Sociale veiligheid

crezee@iso.nl

Sanneke Crezee

Kwaliteitszorg
Studentfinanciën

vlieks@iso.nl

Kelly Vlieks

Loket kwaliteitsafspraken

bosse@iso.nl

Rosa Bosse

Social media
Vormgeving

vanmanen@iso.nl

Pepijn van Manen

Website
Financiën
Evenementen

vanaken@iso.nl

Thijs van Aken

Onderwijs & arbeidsmarkt
Flexibilisering
Talentontwikkeling