Maak kennis
met ons team

Het ISO wordt draaiende gehouden door een fulltime bestuur, bestaande uit vijf studenten uit het hoger onderwijs die zich een jaar lang inzetten voor de belangen van hun leeftijdsgenoten. Dit bestuur wordt ondersteund door een team van student-beleidsmedewerkers die over meerdere jaren heen expertise opbouwen in hun portefeuilles.
Wilt u zelf kennis maken met het bestuur? Neem contact op met een van de bestuursleden om een afspraak te maken.

Bestuur 2022 - 2023

Fotocredits: Jessie Kamp en Tess Janssen

Medewerkers

zwemmer@iso.nl

Teun Zwemmer

Internationalisering
European Student Union

tielbeke@iso.nl

Fleur Tielbeke

Toegankelijkheid

teunissen@iso.nl

Jamie Teunissen

Medezeggenschap
Inhoudelijk

vandam@iso.nl

Frouke van Dam

Communicatie
Onderwijs & Arbeidsmarkt

verbree@iso.nl

Jasper Verbree

Bekostiging
Begrotingscyclus overheid
Studentfinanciën

miche@iso.nl

Mylou Miché

Professionalisering
Medezeggenschap

lemmens@iso.nl

Devin Lemmens

Zorgverzekering
Welzijnsfonds

vanthoff@iso.nl

Sophie van 't Hoff

Onderwijsinnovatie
Talentontwikkeling

buster@iso.nl

Tom Buster

Studentenwelzijn
Sociale veiligheid

crezee@iso.nl

Sanneke Crezee

Kwaliteitszorg
Studentfinanciën

vanmanen@iso.nl

Pepijn van Manen

Financiën
Docentkwaliteit
Website

vanberkel@iso.nl

Arend van Berkel

Social media
Communicatie

vlieks@iso.nl

Kelly Vlieks

Loket kwaliteitsafspraken

vandenberg@iso.nl

Lara van den Berg

Interne zaken
Evenementen